Jesteśmy jedną z niewielu firm zajmujących się obsługą prawą i administracyjną wyłącznie podmiotów leczniczych i praktyk lekarskich. Działamy głównie na terenie województwa łódzkiego, choć coraz częściej naszymi klientami zostają podmioty z innych rejonów Polski.


Paweł Lenartowicz

radca prawny, członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Łodzi, ekspert w zakresie szeroko rozumianego prawa medycznego, autor licznych artykułów o tematyce prawnej adresowanych do lekarzy i osób zarządzających podmiotami leczniczymi. Prowadzi praktykę zawodową dotyczącą m.in. obsługi przedsiębiorców, w tym podmiotów leczniczych jak również posiada doświadczenie w zakresie prowadzenia sporów sądowych w obszarach prawa cywilnego, w tym roszczeń pacjentów o odszkodowanie.Bartłomiej Nowak

doświadczony informatyk, specjalista w zakresie bezpieczeństwa danych. Ukończył studia podyplomowe dotyczące problematyki prawnej ochrony danych osobowych na Wydziale Prawa i Administracji UŁ odbywające się pod patronatem GIODO oraz ABW. Współzałożyciel i prezes Leximed – spółki świadczącej usługi z zakresu prawa i administracji w medycynie. Osobiście organizuje ochronę danych osobowych w kilku łódzkich podmiotach leczniczych. W swojej pracy zawodowej zaprojektował i wdrożył kilkadziesiąt systemów informatycznych służących do prowadzenia elektronicznej dokumentacji medycznej. Od wielu lat jest związany zawodowo z Okręgową Izbą Lekarską w Łodzi.


obowiązkowa dokumentacja

Opracowanie niezbędnej dokumentacji

Przygotowanie, wymaganej przepisami prawa, dokumentacji ochrony danych osobowych, w której skład wchodzą: „Polityka Bezpieczeństwa Danych Osobowych” oraz „Instrukcja Zarządzania Systemem Informatycznym”.

Zobacz szczegóły »

GIODO prywatny gabinet

Przystosowanie placówki do wymogów GIODO

Świadczymy usługi w zakresie opracowania i wdrożenia modelu bezpieczeństwa danych osobowych: zabezpieczenia organizacyjno-kadrowe oraz sprzętowo-programowe zabezpieczenia infrastruktury informatycznej i telekomunikacyjnej.

Zobacz szczegóły »

pomoc prawna prywatny gabinet

Stały nadzór prawny
i informatyczny

Administrator Bezpieczeństwa Informacji jest osobą odpowiedzialną za organizację ochrony danych osobowych. Oferujemy Państwu wsparcie prawne oraz informatyczne - jedyne gwarantujące pełne bezpieczeństwo.

Zobacz szczegóły »


Nasi partnerzy: